یک نصیحت غیر معمول به خانم ها ؛ بدون نفع شخصی!

شاید مقداری عجیب به نظر برسه و شاید هم نظر تو این باشه که من چون یه مردم دارم این حرف رو میزنم اما میخوام از هر زنی که این متن رو میخونه خواهش کنم مردش رو مغرور نگه داره و حتی اگه شوهرش مغرور نیست حس غرور رو در اون ایجاد کنه . خانم ها غالبا از این که یه شوهر مغرور داشته باشن متنفر هستن اما من طور دیگه ای فکر میکنم . پایه های اعتماد به نفس هر کسی در خانواده شکل میگیره و اگه مردی از داخل خانواده به لحاظ عاطفی تضعیف بشه مطمئنا در اجتماع نمیتونه یه آدم با صلابت و قوی باشه . مردها برای زنی که دوستش دارن به هر نحوی حاضرن غرورشون رو بشکنن و علاقه شون رو اثبات کنن اما استفاده زن از این حربه در درازمدت آسیب های جبران ناپذیر به اعتماد به نفس آقای خانواده وارد میکنه . یه چای دونفره ، نوشیدنی و یه خوراکی خوشمزه یا حتی دعوت به دیدن یه فیلم بعد از یه بحث زناشویی معنیش همون معذرت خواهی هست ، زیاد روی شنیدنش اصرار نداشته باشید . این که شوهرتون یه درخت تناور و محکم باشه یا سست نهالی که به هر بادی کمرش بشکنه انتخاب شماست .

بازدیدها: 143

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همایون اسلامی هستم ،  رسمی ترین فعالیت این روزهای من دانشجویی است . افکار ذهن آشفته ام رو می نویسم و امیدوارم قرابتی بین نوشته های من و نگفته های خودتون احساس کنید .

آی‌دی کانال تلگرامی من :

homayooneslami_ir

و بگذار دیگران طور دیگر بیندیشند . من بر این باور نیستم که چارچوبه ی تکلیف مقام ما چندان تنگ باشد که بتوان از پس هر موعظه ای دست بر زانو نهاد و نشست ؛ آن سان که گویی تکلیفمان را به جای آورده ایم …

حال و هوای این روزهای من

معمولا وقتی آهنگ خوش ریتم و گوش نوازی میشنوم چند روزی درگیرش می مونم ، گاه گداری (اگه هواس پرتی مانع نشه) بعضی هاش رو میذارم اینجا شما هم گوش بدید .

(مادامی که روی دکمه پخش کلیک نکنید موسیقی بارگذاری نخواهد شد)

«آرشیو آهنگ هایی که تا امروز در این قسمت قرار گرفته»